Жастар арасындығы футзалдан ҚР VIII Чемпионаты
Финал
Дата |
Время |
Команда 1 |
Счет/Поле |
Команда 2 |
24.03.2024 | 15:00 | BURGYLAU (Жаңаөзен) | 0:2 | MFC MUSLIM (Қызылорда) |
Матч за 3-е место
Дата |
Время |
Команда 1 |
Счет/Поле |
Команда 2 |
24.03.2024 | 13:40 | ФК Жігер (ҚҰЛСАРЫ) | 4:4(5:3) | ASYL (Қызылорда) |
1/2 финала
Дата |
Время |
Команда 1 |
Счет/Поле |
Команда 2 |
24.03.2024 | 10:00 | ФК Жігер (ҚҰЛСАРЫ) | 2:5 | BURGYLAU (Жаңаөзен) |
24.03.2024 | 11:20 | MFC MUSLIM (Қызылорда) | 2:1 | ASYL (Қызылорда) |
1/4 финала
Дата |
Время |
Команда 1 |
Счет/Поле |
Команда 2 |
23.03.2024 | 16:20 | Мұрагер (Ақтау) | 2:2(5:6) | ФК Жігер (ҚҰЛСАРЫ) |
23.03.2024 | 17:40 | БНМ (Атырау) | 0:3 | MFC MUSLIM (Қызылорда) |
23.03.2024 | 19:00 | BURGYLAU (Жаңаөзен) | 4:1 | FC ALLO PIZZA (Түркістан) |
23.03.2024 | 20:20 | ASYL (Қызылорда) | 2:1 | ZHOLDYN ASTY (Түркістан) |
1/8 финала
Дата |
Время |
Команда 1 |
Счет/Поле |
Команда 2 |
23.03.2024 | 11:00 | ФК Жігер (ҚҰЛСАРЫ) | 5:3 | АFC Allur (Астана) |
23.03.2024 | 11:00 | МФК МАҚАТ (Атырау) | 2:6 | Мұрагер (Ақтау) |
23.03.2024 | 12:20 | MFC MUSLIM (Қызылорда) | 4:1 | RAI (Ақтөбе) |
23.03.2024 | 12:20 | БНМ (Атырау) | 4:2 | Fc Baiandy (Мұнайлы ауданы) |
23.03.2024 | 13:40 | AQTAU TENIZ PORTY (Ақтау) | 1:2 | FC ALLO PIZZA (Түркістан) |
23.03.2024 | 13:40 | Локомотив (Атырау) | 3:4 | BURGYLAU (Жаңаөзен) |
23.03.2024 | 15:00 | ASYL (Қызылорда) | 3:2 | MADI STROY (Көкшетау) |
23.03.2024 | 15:00 | ZHOLDYN ASTY (Түркістан) | 3:1 | ZHOF (Қарағанды) |
Турнирная таблица: Жастар арасындығы футзалдан ҚР VIII Чемпионаты, Группа A
Турнирная таблица: Жастар арасындығы футзалдан ҚР VIII Чемпионаты, Группа B
Турнирная таблица: Жастар арасындығы футзалдан ҚР VIII Чемпионаты, Группа C
Турнирная таблица: Жастар арасындығы футзалдан ҚР VIII Чемпионаты, Группа D
Турнирная таблица: Жастар арасындығы футзалдан ҚР VIII Чемпионаты, Группа E
Турнирная таблица: Жастар арасындығы футзалдан ҚР VIII Чемпионаты, Группа F
Турнирная таблица: Жастар арасындығы футзалдан ҚР VIII Чемпионаты, Группа G
Расписание: Жастар арасындығы футзалдан ҚР VIII Чемпионаты, Группа A
Дата |
Время |
|
|
Команда 1 |
Счет |
|
|
Команда 2 |
Поле |
Расписание: Жастар арасындығы футзалдан ҚР VIII Чемпионаты, Группа B
Дата |
Время |
|
|
Команда 1 |
Счет |
|
|
Команда 2 |
Поле |
Расписание: Жастар арасындығы футзалдан ҚР VIII Чемпионаты, Группа C
Дата |
Время |
|
|
Команда 1 |
Счет |
|
|
Команда 2 |
Поле |
Расписание: Жастар арасындығы футзалдан ҚР VIII Чемпионаты, Группа D
Дата |
Время |
|
|
Команда 1 |
Счет |
|
|
Команда 2 |
Поле |
Расписание: Жастар арасындығы футзалдан ҚР VIII Чемпионаты, Группа E
Дата |
Время |
|
|
Команда 1 |
Счет |
|
|
Команда 2 |
Поле |
Расписание: Жастар арасындығы футзалдан ҚР VIII Чемпионаты, Группа F
Дата |
Время |
|
|
Команда 1 |
Счет |
|
|
Команда 2 |
Поле |
Расписание: Жастар арасындығы футзалдан ҚР VIII Чемпионаты, Группа G
Дата |
Время |
|
|
Команда 1 |
Счет |
|
|
Команда 2 |
Поле |